Badania i Rozwój

Fernox jest jedyną firmą działającą w branży uzdatniania wody ze swoim własnym, wewnętrznym zapleczem oraz specjalistami w dziedzinie R&D – badań i rozwoju. Produkty chemiczne firmy, urządzenia i sprzęt fizyczny są opracowywane w fabrykach w Wielkiej Brytanii oraz w Indiach.

Dział  Badań i Rozwoju  firmy Fernox korzysta z doświadczenia i wiedzy szerokiego zespołu wysoce wykwalifikowanych profesjonalistów (ze stopniem naukowym doktora). Koncentrując się na nanotechnologii oraz tradycyjnym rozwoju produktu, Fernox utrzymuje się na czele branży uzdatniania wody.

Po pierwotnej sprzedaży produktów takich jak żele z superkoncentratu, urządzenia do czyszczenia pod ciśnieniem technologią powerflushing oraz filtry Boiler Buddy, dział R&D firmy Fernox odgrywa obecnie kluczową rolę w rozwoju technologii solarnych i odnawialnych, urządzeń filtrujących, inhibitorów dla instalacji grzewczych oraz zestawów testujących.

Fernox ściśle przestrzega zasady zakazującej testowanie na zwierzętach. Produkty chemiczne firmy Fernox zostały nagrodzone aprobatami i akredytacjami KIWA, Belgaqua oraz Buildcert.

Sprawdź rownież: