Wyszukaj produkty…
Generic filters

Wyszukaj produkty…
Generic filters

BIM Documents

Co to jest BIM?

BIM to skrót od Building Information Modeling, który jest procesem opartym na współpracy wykorzystującym inteligentny model cyfrowy 3D budynku w celu doradzania, aktualizowania i komunikowania decyzji projektowych. Zapewnia bardziej wydajne sposoby projektowania i utrzymywania zasobów w całym cyklu życia projektu.

BIM zapewnia lepszą przejrzystość i wizualizację dla wszystkich interesariuszy, ułatwiając osiągnięcie celów projektowych i biznesowych poprzez współpracę i partnerstwo.

Kiedy BIM wszedł w życie?

Po raz pierwszy wprowadzony w 2011 r. Jako część dokumentu strategii budowlanej rządu Wielkiej Brytanii, 3D BIM stał się obowiązkowym procesem zamówień publicznych na budynki w 2016 r. W przypadku budynków o wartości powyżej 5 milionów funtów. Celem inicjatywy jest zmniejszenie kapitału i śladu węglowego procesu projektowania i budowy poprzez współpracę w branży budowlanej.

Asortyment produktów Fernox i zgodność z BIM

Pliki BIM są dostępne w całej gamie filtrów TF1 i zawierają wymiary, połączenia rurowe, masy i dane dotyczące cech produktu, aby umożliwić łatwe wyszukiwanie specyfikatorów i inżynierów w celu zapewnienia zgodności z BIM.

TF1 Omega+ Filter

Featured Products

Biuletyn Informacyjny

Country