Wyszukaj produkty…
Generic filters

Wyszukaj produkty…
Generic filters

O nas

Założona w 1964 roku firma Fernox jest wiodącym producentem produktów chemicznych do uzdatniania wody, filtrów do instalacji centralnego ogrzewania, materiałów eksploatacyjnych do hydrauliki oraz usług testowania diagnostycznego. Fernox jest pionierem w opracowywaniu energooszczędnych produktów zarówno dla technologii tradycyjnej, jak i odnawialnej w zastosowaniach domowych i komercyjnych. Firma jest zaangażowana w progresywny program badawczo-rozwojowy i zainwestowała w szeroki wewnętrzny zespół badawczo-rozwojowy naukowców z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Indii.

Siedziba firmy znajduje się w Woking w Wielkiej Brytanii z zakładami produkcyjnymi w Wielkiej Brytanii i Europie oraz biurami we Francji, Niemczech, Włoszech, Belgii, Holandii, Węgrzech, Chińskiej Republice Ludowej i Stanach Zjednoczonych, z planami dalszej ekspansji na Europę Wschodnią i Azję. . Od 2015 roku Fernox działa jako spółka zależna MacDermid Performance Solutions Group. globalny zdywersyfikowany producent specjalistycznych produktów wysokiej technologii oraz dostawca usług technicznych.

W 2019 roku globalny kapitał marki Fernox został zarejestrowany jako firma brytyjska Fernox Ltd, aby odzwierciedlić zmianę w strukturze firmy.

Badania i rozwój

Fernox oferuje wyjątkową i dedykowaną ofertę usług badawczo-rozwojowych i technicznych, która odzwierciedla zmieniające się wymagania i rosnące wymagania technologiczne przemysłu. Jako lider innowacji, Fernox korzysta z 13 centrów technicznych R&D, w których pracuje 250 naukowców i inżynierów na całym świecie.

Firma Fernox stosuje rygorystyczną politykę odpowiedzialności korporacyjnej, która promuje najlepsze praktyki i zabrania testów na zwierzętach. Jej produkty chemiczne znacznie przewyższają standardy branżowe i otrzymały aprobaty i akredytacje Energy Savings Trust Registered, KIWA, WRAS, Belgaqua i Buildcert.

 

Featured Products

Biuletyn Informacyjny

© Fernox 2021. All rights reserved

Country