Fernox, wiodący producent środków do uzdatniania wody awansował pana Charel Marais na stanowisko dyrektora handlowego regionu EMEA, w tym Wielkiej Brytanii i Irlandii. Ogłoszenie awansu ma miejsce po okresie znacznego wzrostu i ekspansji firmy na całym świecie i jeszcze bardziej podkreśla jej zaangażowanie we wsparcie i obsługę klienta.

Mając na uwadze relacje partnerskie z klientami, wzmacniane działaniami badawczo-rozwojowymi oraz innowacjami w zakresie testów produktowych i diagnostycznych oraz obsługi klienta, Fernox awansował pana Charel Marais na stanowisko Dyrektora Handlowego Regionu EMEA ze skutkiem natychmiastowym.

W swojej nowej roli Charel będzie odpowiedzialny za wszystkie zespoły sprzedażowe Fernox w całej Europie, w tym w Wielkiej Brytanii i Irlandii, jako że firma intensywnie rozwija swoją działalność w tym regionie.

Charel, przed tym jak ponad rok temu dołączył do Fernox w roli Dyrektora Sprzedaży na Europę Kontynentalną, zdobył bogate doświadczenie w sektorze HVAC, pracując ponad 20 lat na prominentnych stanowiskach w Holandii, RPA i Wielkiej Brytanii.

Dzięki imponującemu doświadczeniu w kierowaniu wybitnie efektywnymi zespołami realizującymi strategie wzrostu sprzedaży, Charel odegra kluczową rolę w zarządzaniu obsługą klientów i kreowaniu oferty dla klientów firmy, która zamierza powiększać swoje sukcesy poprzez dywersyfikację i współpracę

Komentując swój awans, Charel powiedział: „Jestem zachwycony możliwościami, jakie daje ten awans i cieszę się na współpracę z fantastycznymi zespołami w całej Europie, aby wspomagać konsolidację i dalszy rozwój firmy. Przyjmę interaktywne, kolegialne podejście, aby zapewnić najlepsze w swojej klasie zarządzanie obsługą naszych nowych i obecnych klientów, wprowadzając jednocześnie strategie sprzedaży, które pozwolą rozwijać naszą markę i windować Fernox na wyższy poziom.” Aby dowiedzieć się więcej o firmie Fernox, proszę odwiedzić stronę www.fernox.com

Country