W dniu 19stym grudnia 2017 roku, w Krajowym Rejestrze Sądowym zarejestrowano pierwsze Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych, w skrócie OSFIS. Stowarzyszenie powstało dzięki wspólnej inicjatywie kilku właścicieli firm instalatorskich działających na terenie kraju. Początkowo, firmy te zaczęły grupować się wokół idei wspólnego marketingu i promocji. Szybko jednak zauważono, że efekt połączenia sił daje o wiele więcej możliwości. Tak powstała najpierw idea, a później decyzja o sformalizowaniu działalności i powołaniu Stowarzyszenia, które wesprze rozwój firm instalacyjnych i serwisowych na terenie Polski.

W grupie siła.

Łączenie się ludzi o podobnych poglądach i zainteresowaniach nie jest niczym nowym, jednak wśród firm instalacyjnych i serwisowych jest bez wątpienia interesującym i pionierskim osiągnięciem. Pierwszy bowiem raz w Polsce właściciele firm instalacyjnych i serwisowych rozpoczęli współpracę pod jednym szyldem Stowarzyszenia, które reprezentuje ich wspólne interesy.

Firmy usługowe, obok handlowców i producentów stanowią prawdopodobnie największą grupę podmiotów w branży instalacyjnej. Jednak specyfika ich działania oraz bardzo duże rozdrobnienie powodowało, że przez lata pozostawali dla siebie anonimowi i obojętni. Obecnie, dzięki możliwościom szybkiego komunikowania się, mediom społecznościowym oraz technologiom informatycznym stało się możliwe, by podjąć współpracę na szeroką skalę, obejmując swym działaniem cały kraj.

Stowarzyszenie łączy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną Stowarzyszenia www.osfis.pl, na której założyciele przybliżają kierunki ich działań. Wskazują na obszary, w których może odnaleźć się zarówno firma usługowa, produkcyjna, jak i handlowa.

Media Społecznościowe.

Jak na nowoczesną organizację przystało, Stowarzyszenie posiada własną grupę dyskusyjną na Facebooku — Czas na Hydraulika oraz kanał informacyjny na Youtube pod tą samą nazwą. Zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Country