W siedzibie firmy Termet w Świebodzicach stworzona została Galeria Historyczna, będąca uwieńczeniem obchodów Jubileuszu 70-lecia. Na wystawie zaprezentowano liczne pamiątki, nagrody, archiwalną dokumentację, fotografie a nawet zabytkowe urządzenia – obrazujące działalność firmy na przestrzeni minionych lat. Wystawa mieści się w Holu głównego budynku, w którym również oddano do użytku nowoczesne Centrum Szkoleniowe.

Oficjalne otwarcie nowoczesnej, w pełni wyposażonej Sali Szkoleniowej oraz Galerii odbyło się podczas uroczystego spotkania organizowanego przy współudziale BCC, 26 października br. w Świebodzicach. Gościli na nim członkowie BCC m.in. Marek Woron Wiceprezes Zarządu BCC, Kanclerz Loży Dolnośląskiej oraz Krzysztof Mojzych Dyrektor Loży Dolnośląskiej a także przedstawiciele wielu firm z regionu.

Zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się zarówno z dokonaniami firmy na przestrzeni ponad 70 lat jak i najnowszymi osiągnięciami i rozwiązaniami produktowymi. Spotkanie było także świetną okazją do dyskusji oraz wymiany doświadczeń.

Na spotkaniu nie zabrakło małego stojaka z produktami firmy Fernox, za co bardzo dziękujemy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Country