Czym są Social Media? 

Media Społecznościowe to doskonałe narzędzia do kreowania wizerunku. Dają możliwość odsłonięcia “ludzkiego oblicza” firmy, pokazania się od mniej formalnej strony i zmniejszenia dystansu pomiędzy nią a użytkownikami. Osoby korzystające z portali społecznościowych spodziewają się luźniejszego, mniej formalnego kontaktu, więc z pewnością warto wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom.

Dlaczego warto inwestować w Media Społecznościowe?

Marka, która jest dobrze widoczna, staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Przez to łatwiej zapada w pamięć potencjalnym klientom, którzy zmieniają się później w jej rzeczywistych użytkowników. Dzięki odpowiednio przygotowanej strategii Mediów Społecznościowych nikomu nieznana firemka, może stać się topową marką, którą każdy będzie kojarzyć.

Liczby

W zależności od źródeł, Facebook w Polsce ma już ok.15 milionów użytkowników. Na świecie liczba ta sięga już 2 Miliardów, co oznacza, że Facebook jest najbardziej popularną platformą Social Media. Twitter to 319 milionów wszystkich użytkowników, z czego 4 miliony znajduje się w Polsce. Oczywiście, nie można nie wspomnieć o YouTube i jego 20 milionach polskich użytkownikach (ponad 1 miliard na świecie) Każdego dnia, na YouTube odtwarzane są 4 miliardy filmów. Miesięcznie, na YouTube ogląda się około 6 miliardów godzin materiałów wideo.

Fernox Polska

Podsumowując, Media Społecznościowe to miejsce spotkań wielu osób, a część z nich to potencjalni klienci naszej firmy. Dlatego też kilka miesięcy temu zdecydowaliśmy się na inwestycje w tę dziedzinę marketingu. Obecnie znajdziesz profile Fernox Polska na:

Na profilach Fernox Polska, staramy się regularnie publikować informację o produktach Fernox, ciekawostki branży instalacyjnej i grzewczej oraz przydatne porady ekspertów. Oczywiście nie może również zabraknąć konkursów, gdzie każdy ma szanse wygrać atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do subskrypcji i śledzenia nas na naszych Mediach Społecznościowych!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Country