Fernox ogłosza powołanie Charela Marais na stanowisko nowego Dyrektora Handlowego na region Europy.

Mając ponad 17 lat doświadczenia w sektorze ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC), Charel wnosi do firmy Fernox ogrom wiedzy, zdecydowanie pomocną do wdrażania strategii odpowiadającej dalszemu wzrostowi i rozwojowi firmy na rynku europejskim. Powołanie go na to stanowisko stanowi dopełnienie niedawnych zmian, jakie zaszły, gdy Sandra Braga została zatrudniona w roli menadżera ds. planowania i analiz finansowych w Fernox; jest to także część programu wzmacniania zespołu zarządzającego firmą, który odzwierciedla determinację Fernox, aby w roku 2021 osiągnąć znaczący wzrost.

Na swoim stanowisku pracy w Eindhoven, Charel będzie nadzorował działania handlowe, a jego strategiczna pozycja ma pomóc w obsłudze klientów w tym regionie. Charel zdobył doświadczenie zawodowe na wysokich szczeblach w sektorze ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) w Holandii, Afryce Południowej i Wielkiej Brytanii, co pozwala mu teraz na stosowanie metod pracy skupionych na kliencie, podkreślając, jak ważna jest gotowość do wykraczania ponad przeciętność, aby dać klientowi poczucie prawdziwej satysfakcji.

Komentując swoją nową pozycję, Charel powiedział: „Jestem zachwycony, że mogę dołączyć do Fernox – lidera branży w sektorze produktów do uzdatniania wody – i z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie z zespołem pracy na rzecz wzrostu firmy i rozwoju działalności w Europie. W trakcie całej swojej kariery zawodowej żywiłem silne przekonanie o znaczeniu opieki nad klientem i teraz skupię swoje wysiłki na tym, aby klienci nadal byli w pełni zadowoleni z naszych usług i oferty produktowej.”

Ernie McDonald, Dyrektor Generalny w Fernox, w następujących słowach wypowiedział się o nowym członku zespołu: „Z zadowoleniem witamy Charela w Fernox. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i kwalifikacjom, jest on doskonałym kandydatem na to stanowisko; wykazuje się dyscypliną i stosuje metody, które przełożą się na wyniki firmy i przyniosą korzyści naszym klientom.

Charel dołącza do Fernox w ekscytującym momencie, ponieważ wzmacniamy nasz zespół menadżerów wyższego szczebla, do którego niedawno dołączyła Sandra Braga. Jestem przekonany, że Charel odegra pierwszoplanową rolę w naszych działaniach biznesowych na istniejących i nowych rynkach europejskich oraz w dalszych sukcesach potwierdzających nasz status lidera branży.”

Country